Link Live Stream & Drawing YONEX POLISH OPEN 2019 Match Day 2 # 29 Mac 2019

Match Results Day 2

9:00 AM XD
Ben LANE [1] England
Jessica PUGH England -
Indonesia Andika RAMADIANSYAH
Indonesia Bunga Fitriani ROMADHINI

Hala Polonia - 3
9:00 AM XD
Jaromir JANACEK Czech Republic
Sabina MILOVA Czech Republic -
Denmark Frederik SØGAARD
Denmark Alexandra BØJE



Hala Polonia - 4
9:00 AM XD
Patrick SCHEIEL Germany
Franziska VOLKMANN Germany -
Denmark Mathias THYRRI
Denmark Elisa MELGAARD

Hala Polonia - 5
9:00 AM XD
Supak JOMKOH [7] Thailand
Supissara PAEWSAMPRAN Thailand -
Ukraine Valeriy ATRASHCHENKOV
Ukraine Yelyzaveta ZHARKA

Hala Polonia - 6
9:35 AM XD
Jones Ralfy JANSEN Germany
Kilasu OSTERMEYER Germany -
Canada Nyl YAKURA
Canada Catherine CHOI

9:35 AM XD
Tom WOLFENDEN England
Jenny MOORE England -
China HUANG Jiawei
China CHEN Fanghui

9:35 AM XD
Max FLYNN England
Jessica HOPTON England -
Scotland Adam HALL [6]
Scotland Julie MACPHERSON

9:35 AM XD
Jakub BITMAN Czech Republic
Alzbeta BASOVA Czech Republic -
Ukraine Mykhaylo MAKHNOVSKIY
Ukraine Anastasiya PROZOROVA

10:10 AM XD
Wei Chen LIU Chinese Taipei
TENG Chun Hsun Chinese Taipei -
France Thom GICQUEL [3]
France Delphine DELRUE

10:10 AM XD
Renaldi SAMOSIR Indonesia
Hediana JULIMARBELA Indonesia -
England Matthew CLARE
England Victoria WILLIAMS

10:10 AM XD
CHANG Ko-Chi Chinese Taipei
LEE Chih Chen Chinese Taipei -
Canada Joshua HURLBURT-YU [5]
Canada Josephine WU

10:10 AM XD
Brian YANG Canada
Michelle TONG Canada -
Denmark Joel EIPE
Denmark Mette POULSEN

10:45 AM WS
Daniela MACIAS Peru -
U.S.A. Crystal PAN

10:45 AM MS
Ygor COELHO [1] Brazil -
Chinese Taipei LIN Yu Hsien

10:45 AM MS
Eetu HEINO Finland -
Indonesia Gatjra Piliang Fiqihila CUPU

10:45 AM MS
Kim BRUUN Denmark -
Canada Xiaodong SHENG

11:20 AM WS
Natalya VOYTSEKH Ukraine -
Indonesia Bening Sri RAHAYU

11:20 AM MS
Emre LALE Turkey -
Malaysia Teck Zhi SOO

11:20 AM MS
YANG Chih Chieh Chinese Taipei -
Canada Jason Anthony HO-SHUE [8]

11:20 AM WS
Anastasiia SEMENOVA Russia -
Russia Natalia PERMINOVA

11:55 AM WS
Mariya MITSOVA Bulgaria -
Thailand Porntip BURANAPRASERTSUK [3]

11:55 AM MS
Maxime MOREELS Belgium -
Thailand Kunlavut VITIDSARN

11:55 AM MS
Artem POCHTAROV Ukraine -
Poland Michal ROGALSKI

11:55 AM MS
Gergely KRAUSZ Hungary -
England Alex LANE

11:55 AM MS
Alexander ROOVERS Germany -
India Mithun MANJUNATH

12:30 PM WS
Aliye DEMIRBAG [4] Turkey -
Russia Viktoriia VOROBEVA

12:30 PM MS
Harsheel DANI India -
Austria Luka WRABER

12:30 PM WS
QI Xuefei France -
Chinese Taipei LIN Hsiang Ti

12:30 PM WS
Sabina MILOVA Czech Republic -
Germany Fabienne DEPREZ

1:05 PM WS
Yvonne LI [1] Germany -
Denmark Amalie HERTZ

1:05 PM WD
PAI Yu Po Chinese Taipei
WU Ti Jung Chinese Taipei -
China CHEN Fanghui
China HUA Xiaobei

1:05 PM MD
KONA Tarun India
LIM Khim Wah Malaysia -
Austria Philip BIRKER
Austria Dominik STIPSITS

1:05 PM WS
Ozge BAYRAK [7] Turkey -
Indonesia Choirunnisa CHOIRUNNISA

1:05 PM MD
Jones Ralfy JANSEN [7] Germany
Peter KAESBAUER Germany -
Belgium Freek GOLINSKI
Poland Patryk SZYMONIAK

1:40 PM MD
Christopher GRIMLEY Scotland
Matthew GRIMLEY Scotland -
Denmark David DAUGAARD [2]
Denmark Frederik SØGAARD

1:40 PM MD
Joshua MAGEE Ireland
Paul REYNOLDS Ireland -
France Bastian KERSAUDY
France Julien MAIO

1:40 PM WD
Anastasiia AKCHURINA Russia
Olga MOROZOVA Russia -
England Abigail HOLDEN
England Lizzie TOLMAN

1:40 PM WD
Febriana Dwipuji KUSUMA Indonesia
Ribka SUGIARTO Indonesia -
Japan Rin IWANAGA [6]
Japan Kie NAKANISHI

1:40 PM WS
Maria ULITINA Ukraine -
Chinese Taipei CHEN Su Yu

2:15 PM MD
Jason Anthony HO-SHUE [1] Canada
Nyl YAKURA Canada -
Chinese Taipei Wei Chen LIU
Chinese Taipei LU Chen

2:15 PM MD
Daniel LUNDGAARD Denmark
Mathias THYRRI Denmark -
Russia Vladimir NIKULOV
Russia Artem SERPIONOV

2:15 PM MD
Max SCHWENGER Germany
Josche ZURWONNE Germany -
Chinese Taipei CHANG Ko-Chi
Chinese Taipei Fang-Chih LEE
2:15 PM MD
LEE Jhe-Huei Chinese Taipei
YANG Po-Hsuan Chinese Taipei -
Thailand Supak JOMKOH [6]
Thailand Wachirawit SOTHON

2:15 PM WD
Judith PETRIKOWSKI Germany
Franziska VOLKMANN Germany -
Denmark Sara LUNDGAARD [7]
Sweden Clara NISTAD

2:40 PM WD
Emilie LEFEL [1] France
Anne TRAN France -
Austria Serena AU YEONG
Austria Katharina HOCHMEIR

2:40 PM WD
Chisato HOSHI [5] Japan
Aoi MATSUDA Japan -
Poland Dominika CHOJNACKA
Poland Weronika GORNIAK

2:40 PM WD
Daniela MACIAS [4] Peru
Danica NISHIMURA Peru -
China YANG Xiaoyu
China ZHANG Jinger

2:40 PM WD
Alexandra BØJE Denmark
Mette POULSEN Denmark -
Hungary Daniella GONDA
Hungary Agnes KOROSI

3:15 PM WD
KUO Yu Wen Chinese Taipei
LIN Wan Ching Chinese Taipei -
Ukraine Anastasiya PROZOROVA
Ukraine Valeriya RUDAKOVA

3:15 PM WD
LI Zi Qing Chinese Taipei
TENG Chun Hsun Chinese Taipei -
Poland Wiktoria DABCZYNSKA
Poland Aleksandra GOSZCZYNSKA
Hala Polonia - 3

3:15 PM MD
Bjarne GEISS Germany
Jan Colin VÖLKER Germany -
France Thom GICQUEL [4]
France Ronan LABAR

3:50 PM MD
Jaromir JANACEK Czech Republic
Tomáš ŠVEJDA Czech Republic -
Indonesia Muhammad Shohibul FIKRI
Indonesia Bagas MAULANA

3:50 PM MD
Milosz BOCHAT Poland
Adam CWALINA Poland -
Russia Nikita KHAKIMOV
Russia Alexandr ZINCHENKO

3:50 PM MD
Joshua HURLBURT-YU Canada
Duncan YAO Canada -
England Peter BRIGGS [8]
England Gregory MAIRS

Link Live Stream => HERE

0 Response to "Link Live Stream & Drawing YONEX POLISH OPEN 2019 Match Day 2 # 29 Mac 2019"

Post a Comment

Iklan Atas Artikel

Iklan Tengah Artikel 1

Iklan Tengah Artikel 2

Iklan Bawah Artikel